צילום חתונות

חיוך נבוך, מבט קוסם, יד מלטפת, חיבוק נלהב, התרגשות ושמחה גועשת, החתונה שלכם, הרגע שלכם, הוא הרגע המדהים ביותר בחייכם, עוצמת הרגשות, החוויות והתחושות המתעוררות ואופפות את האירוע הן ללא ספק ייחודיות לו בלבד.  בפוטודינו צילום חתונות מתמסרים לחתונה שלכם.

מקצועיות הצילום

צילום חתונות זאת אמנות לכידת הרגע, איכותו של צלם אירועים נמדדת ביכולת שלו לבודד את האירועים, לגזור אותם למספר קטעים אינסופיים, ולבחור בפינצטה ובמהירות שיא את אותם אירועים שבעצם משפיעים ביותר על עיצוב האירוע. ללכוד את החיוך הקטן והמבט, את הדמעה שנשמטת מהפנים, את תחושת ההצלחה שבשבירת הכוס, את ה"לולולו" של הדודה המאושרת ואת האחיין הקטן ששמח על כתפי אביו בתוך הקהל, לצלם את האירועים הנכונים, מעמדת הצילום המדויקת הממחישה את כל קשת התחושות מהאירוע בשלמותו.

השירות של פוטודינו

השתלבות בקהל ויצירת אינטראקציה חיובית עם משתתפי החתונה, זהו לא רק יתרון מצד הצלם להנאה שלו בזמן האירוע, זאת חובה מוחלטת על מנת לתת למשתתפים את היכולת להיפתח מול המצלמה ולא לחוש נבוכים מעמידתם מולה, לתת מילה טובה למצולמים, לא להפריע לזרימה הטבעית של האירוע, ובכל זאת לבצע את משימת הצילום על הצד הטוב ביותר. 

טכנולוגיה

חברת פוטודינו עושה שימוש בציוד המתקדם ביותר בעולם הצילום על מנת להבטיח מקסימום איכות, חדות מרבית בתמונות הסטילס וכן במקצועיות של מצלמות הווידאו. החברה דואגת לעדכן באופן תמידי את הציוד הטכנולוגי בהם אנו עושים שימוש, באיכות הציוד, כמות הציוד, כמו לדוגמא שימוש במספר רב של מצלמות סטילס ווידאו בו זמנית וכן בשימוש בציוד מיוחד על פי דרישה כמו רחפת וכדומה.

מחירים משתלמים

מסגרת התקציב של כל זוג בחתונה הינה קבועה, יש זוג שמבחינתו עבור שירות הצילום הוא מוכן להשקיע סכום גבוהה ביותר וישנם אחרים מחפשים להשקיע פחות ובכל זאת עדיין לשמור על רמה גבוהה של איכות של השירות.

בפוטודינו דואגים להתאים לכל זוג חבילת צילום שמתאימה לו אישית, כמות המצלמות, סוג המצלמות, וכל זה מבלי להתפשר על איכות השירות המקצועי ומבלי לוותר על הצוות האנושי המדהים שעושה את ההבדל העיקרי והופך תמונות להיות תמונות איכותיות.

 נשמח להיפגש עמכם ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.
לקבלת המלצות, לצפייה בתיק עבודות ופגישת התרשמות התקשרו : 
050-5263583

 

 

 

צילום חתונות
  |  
כנסו
  |  
שתפו
  |  
לערוץ שלנו
  |  
להזמנות 050-526-3583
  |