סרטי תדמית

סרטי תדמית- נקודות קצרות שתאפשרנה לכם לעשות את זה נכון!

מה זה סרטי תדמית?

סרטי תדמית הינם סרטים שנוצרים על מנת לעשות רושם מסוים על קהל מסוים. לצורך העניין, אם יש בבעלותכם חברה או עסק שאתם רוצים לפרסם, הצעד הראשון הינו לבנות עבור העסק שלכם תדמית- רושם ראשוני חזק במיוחד לכיוון החיובי כמובן. במקום לנאום או לכתוב מידע שיעייף את הקהל שלכם, אתם יכולים ליצור סרט שיבהיר היטב מה היא התמונה של העסק שלכם, זאת אומרת, הסרט יבנה לקהל שלכם את התדמית של החברה כפי שאתם תרצו לשקף אותה.

סרטי תדמית ולא סרטי אימה

בקלות ניתן ליפול בסדק הצר שמבדיל בין סרטי תדמית מפרגנים ומושכים לבין סרטי תדמית שיפילו אימה על העסק שלכם בשל היותם לא מחמיאים ובטח שלא מושכים עבור לקוחות ועובדים פוטנציאליים הדרך לבניית סרטי תדמית מוצלחים שישיגו את המטרה שלכם, עוברת בין שני תהליכים מרכזיים- תהליך של צילום ותהליך של עריכה.

שלב הצילום

כמומחים בתחום, אנו יכולים להגיד בבטחה שהראשון מבין שני השלבים- צילום ועריכה, הלוא הוא שלב הצילום, משפיע ביותר גם על שלב העריכה. צילום ועריכה תלויים זה בזה. שלב הצילום הוא השלב בו נאספים חומרים שמתוכם יבחרו חומרים רלוונטיים יותר מאשר אחרים, חומרים משווקים יותר וכדומה. שלב זה דורש חוכמה ומיומנות וכן זיהוי של הרגעים הנכונים והחשובים לצורך בניית מאגר חומרי בסיס.

שלב העריכה

לאחר הצילום, יש לבצע עריכה. העריכה תוביל לקבלת התוצר הסופי והמוגמר- הלוא הוא סרטי תדמית. העריכה משלבת אפקטים, מוזיקת רקע, גרפיקה ועוד. באמצעות העריכה, אם מדובר במקצועניים כמונו, נבנים סרטי תדמית שהם למעשה פרסומת משכנעת ביותר עבור הקהל שלכם.

כדי לעשות את זה נכון...

כדי לבנות סרטי תדמית נכונים ומעולים, פנו אלינו. אנו מנוסים בתחום זה וכן בנישות הרבות הקיימות כיום בתוך עולם הצילום. כחלק מהיותנו מקצועניים בתחומי צילום ועריכה, למדנו והתרחבנו עם השנים גם לצורך התמקצעות בזיהוי הרגעיים שיעשו לסרט התדמית שלכם את העבודה.

לתיאום פגישה פנו אלינו במספר- 050-5263583. 
עם הטלפון הראשון התדמית שלכם כבר מתחילה להיבנות...

סרטי תדמית  |  
כנסו
  |  
שתפו
  |  
לערוץ שלנו
  |  
להזמנות 050-526-3583
  |