כנסים

פוטודינו, צילום כנסים עסקיים וציבוריים

כשעסקים פוגשים מצלמה, המפגש נעשה מורכב, לתפוס את כולם ברגע הנכון, להביא לידי ביטוי את כל הצדדים החיוביים בזמן שיחות חיות, על הבמה ובין המשתתפים בכנס זאת המשימה שלנו.

אנו יודעים כי צילום כנסים איננו עניין שגרתי כמו אירועי בר מצווה או חתונה בהם סדר האירועים הינו שגרתי וכמעט ללא שינויים. בכנסים, לכל אירוע יש את האופי שלו והוא בנוי מלו"ז אחר לחלוטין, לכן עצם ההכנה לכנס מחייבת דגש משמעותי, השתתפות בחזרות הכנס, היכרות רצינית עם הלו"ז, ותכנון מראש של מקום העמדת הציוד והצוות בכל רגע נתון. הצוות שלנו ידאג להתכונן בצורה מקצועית לאירוע שלכם ולדאוג לרמת צילום הגבוהה ביותר בזמן אמת.

כנסי מכירות

כנסי מכירות מחייבים גישה אחרת של צילום, הצילום חייב לתעד באופן שיווקי את המשתתפים ואת האירועים שמתרחשים בין האנשים, ליד המוצרים, מול דוכני המכירות, את ההנאה מהשירות שמתקבל או מהחוויה הנעימה של השימוש במוצר.

לאחר עריכה מקצועית של כל המצולם באירוע, יוכל בעל כנס המכירות לעשות שימוש בסרטונים אלו על מנת להציג למי שלא השתתף בכנס המכירות את הכנס בצורה שתמחיש לו  את כל מה שהתרחש בכנס. את הסרטונים ניתן יהיה להעלות ליוטיוב לרשתות חברתיות כגון פייסבוק וכן להעלות לאתר האינטרנט האישי של בעלי הכנס.

כנסים אקדמיים

המייחד את הכנסים האקדמיים הוא היכולת לשמוע היטב בזמן הצילום את המרצים על הבמה האקדמית, שמיעה איכותית בזמן אמת היא חשובה, וכמובן שיחד עם מלאכת הצילום עצמה חייבת להיות משולבת מלאכת עריכה ברמה גבוהה המסננת רעשים מהקהל, מחדדת את איכות השמיעה של ההרצאה ויחד עם זאת של השואלים מהקהל באותה עוצמת השמיעה.

צילום האירוע בשידור חי

מעוניינים להציג את האירוע שלכם לאנשים מסביב לעולם בזמן אמת? לרשותנו האפשרות להציג את האירוע שלכם בזמן אמת לאתר אינטרנט בו ניתן יהיה לראות את כל המצולם מידית בשידור חי.
 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור צילום כנסים?
צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח להיפגש אתכם ולהרכיב לכם חבילת צילום שתענה על כל הצרכים שלכם בכנס. התקשרו :   050-5263583

 

כנסים  |  
כנסו
  |  
שתפו
  |  
לערוץ שלנו
  |  
להזמנות 050-526-3583
  |